"ליד הצריף" החלה את דרכה בשנת 1999 כחנות קטנה ואינטימית, ממוקמת בסמוך לצריף הבילו"ים – מבנה היסטורי השייך למוזיאון המקומי  ומכאן מקור השם "ליד הצריף".   היום העסק ממוקם במבנה שמור , בן יותר ממאה שנה, בלב רחוב הבילויים במושבה  גדרה.   

החנות נוסדה ומנוהלת ע"י בני זוג, גוני ואורי קוגמן, המתגוררים במושבה. כמו הרקע חובק העולמות של בני הזוג, כך גם החנות. אורי יליד גדרה וגוני נולדה וגדלה בנורוווגיה. שילוב התרבויות ניכר גם בחנות, הידועה במבחר ססגוני ורב-תחומי  עם נגיעות של מזרח ומערב, זה לצד זו. הקו המאפיין את  המקום הוא סגנון כפרי קלאסי עם נגיעות מודרניות. 

אורי וגוני עוסקים ביבוא מהמזרח כבר מעל 25 שנה, מה שמאפשר לכם הלקוחות ליהנות גם מניסיונם הארוך בתחום וגם ממחירים אטרקטיביים. כיום מייבאים ריהוט ופריטי עיצוב מסין, אינדונזיה ואירופה, עם דגש על מגוון, אסתטיקה, איכות ומחירים טובים.  כחלק מהשירות יש אפשרות להובלה עד בית הלקוח לרב אזורי הארץ. 

אהבתם של בני הזוג לתחום העיצוב ניכרת בכל פינה בחנות. האווירה המיוחדת יוצרת שלווה ונינוחות מהנה במקום. אוהבי הסגנון ימצאו את עצמם משוטטים בהנאה בחנות וסופגים רעיונות והשראה. אורי וגוני  שמחים לייעץ ולעזור מכל הלב ולכל לקוח, למצוא את הפריטים שיגרמו לו לשדרג את הבית ולהפוך אותו לבית המבטא את סגנונו האישי.

 

    הצטרפו לניוזלטר שלנו!
    קבלו עדכון חודשי על מוצרים חדשים ומבצעים מיוחדים - נשמח להיות אתכם בקשר שוטף!

    - ניתן בכל עת לצאת מרשימת התפוצה -    הפרטים שלכם בטוחים איתנו - לא נעביר אותם לצד שלישי