ליד הצריף

תפריט
×
קצת עלינו

קצת עלינו

דף הבית » קצת עלינו

"ליד הצריף" החלה את דרכה בשנת 1999 כחנות קטנה ואינטימית, ממוקמת בסמוך לצריף הבילו"ים – מבנה היסטורי השייך למוזיאון המקומי גדרה – ומכאן מקור השם "ליד הצריף". במהלך השנים היקף העסק גדל, וכיום הוא ממוקם במבנה שמור בן יותר ממאה שנה בלב רחוב הבילו"ים, רחוב קסום ומיוחד במושבה ההיסטורית גדרה.

החנות היא הוותיקה בתחומה באזור, רחבת ידיים וידועה במבחר ססגוני ורב-תחומי. החנות נוסדה ומנוהלת ע"י בני זוג, גוני ואורי קוגמן, המתגוררים במושבה. כמו שהרקע של בני הזוג חובק עולמות, כך גם החנות. אורי יליד גדרה שחי חלק מחייו באירופה, וגוני נולדה וגדלה בנורווגיה – ושילוב זה של מזרח תיכון ואירופה ניכר גם בחנות. כאן תמצאו נגיעות של מזרח ומערב יד ביד, כאשר הקו המאפיין את  המקום הוא סגנון כפרי  קלאסי.

אנו עוסקים ביבוא מהמזרח כבר מעל 25 שנה, מה שמאפשר לכם הלקוחות ליהנות ממחירי יבואן בשיווק ישיר לצרכן. היום אנחנו מייבאים ריהוט משלים, כלים וחפצים מסין, אינדונזיה ואירופה, עם דגש על מגוון, אסתטיקה, איכות ומחירים אטרקטיביים ביותר.  

בנוסף תמצאו אצלנו כלי מטבח משובחים, אביזרים וחפצים לחדרי המגורים, למטבח ולחדרי האמבט. מגוון המוצרים העשיר כולל גם מתנות איכותיות וייחודיות לחג או לאירוח, תשורות אישיות ומפנקות לאישה וגם לגבר.

בנוסף לכך ומעבר לכל, אנו משקיעים מאמצים רבים ביצירת אווירה חמה ומזמינה במקום- כל לקוח הוא אורח המוזמן לשוטט, ליהנות, להתרשם ולקבל רעיונות והשראה.  

אנו מקווים שתיהנו מהגלישה באתר שלנו, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה, וכמובן – לארח אתכם בחנות שלנו בגדרה.

שלכם,  גוני ואורי קוגמן